05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

Prvi kviz „U zagrljaju Lonjskog polja i trsnog gorja“

Osnovna škola Zvonimira Franka bila je domaćin prvog turističkog kviza „U zagrljaju Lonjskog polja i trsnog gorja“ koji se održao 29. ožujka 2019. u organizaciji Turističke zajednice Grada Kutine i Koordinacijskog odbora „Kutina – grad prijatelj djece“. Kvizom su predstavljeni turistički potencijali kutinskog područja, a sudionici su bili učenici trećih razreda svih osnovnih škola s područja Grada Kutine.

Pokazali su izvrsno poznavanje Kutine i okolice, a pobijedila je ekipa „Mali Moslavci“ iz OŠ Zvonimira Franka. „Kefeljići“ iz OŠ Stjepana Kefelje zauzeli su drugo mjesto, a „Lonjski Vidrići“ treće. Četvrto mjesto osvojili su „Lovrakovci“ iz OŠ Mate Lovraka, a peto „Ekolozi“ iz OŠ Banova Jaruga.

U povjerenstvu za ispravljanje testova bili su Ivana Grdić, Slavica Moslavac, Ivana Vlašić te Dragutin Pasarić koji je autor slogana „U zagrljaju Lonjskog polja i trsnog gorja“.

Sudionici su nagrađeni, a za to su se pobrinuli sponzori: Grad Kutina, Šmitelectronic Kutina, Muzej Moslavine, Knjižnica i čitaonica Kutina, slastičarnica Šumska vila i Kira.

Gradonačelnik je čestitao sudionicima, mentorima i organizatorima te uručio medalje, nagrade i zahvalnice. Kviz je završio u veselom ozračju i vjerom da Kutinu i njene turističke potencijale i u budućnosti itekako ima tko promovirati.

tekst: Melita Lenička

slike: Biljana Šimunec

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 31. 3. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »