03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

Kros

Više od 3000 sudionika  sudjelovalo je na 36. Krosu Sportskih novosti, službenom Prvenstvu Hrvatske za učenike osnovnih i srednjih škola u trčanju. Iako vrijeme nije bilo idealno, Kros je opet bio pravi festival sporta i zabave.

Na jednom od najmasovnijih natjecanja u Hrvatskoj sudjelovale su i učenice naše škole, inače aktivne članice Atletskog kluba Moslavina.Ovu godinu našu školu u kategoriji učenica 3. razreda predstavljale suTiaKrižanec ( učenica 3.a ), Ena Križanec ( učenica 2.a ) i Jana Vidović ( učenica 2.a ).A u kategoriji učenica 4. razreda sudjelovale su Olga Pelin ( učenica 4.a), te  Mia Derviš ( učenica 4.a ). Učenice su trčale 850 m i pojedinačno postigle sljedeće rezultate:

3. razred

3.mjesto – Ena Križanec

6. mjesto – TiaKrižanec

17. mjesto – Jana Vidović

4. razred

5. mjesto – Olga Pelin

19. mjesto – Mia Derviš.

Učenice Ena Križanec, TiaKrižanec i Jana Vidović u ekipnom su poretku osigurale našoj školi 1. mjesto u kategoriji OŠ Učenice 3. razredi, te se u školu vratile s peharom.

Kako su i ove godine potvrdile prošlogodišnje odlične rezultatena KrosuSportskih novosti, nadamo se i dogodine ovakvim, ako ne i boljim rezultatima.

Čestitke uz želju da i dalje nastave tako marljivo trenirati uz svoju trenericu Senku Desić, te nas i dalje oduševljavati svojim rezultatima!

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 16. 4. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »