05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

Nagrađeni literat - Petra Šikić (4.b)

Iskrene čestitke našoj učenici želi cijela njezina škola!

Na svečanoj sjednici Skupštine Hrvatske vatrogasne zajednice u Mariji Bistrici 4. svibnja, na Međunarodni dan vatrogastva, u okviru Programa obilježavanja "Mjeseca zaštite od požara" proglašeni su rezultati ovogodišnjih likovno–literarnih natječaja. Raspisala ih je Hrvatska vatrogasna zajednica sa svrhom popularizacije vatrogastva među mladima te podizanja svijesti u zaštiti od požara.

Petra Šikić učenica 4.b iz kutinske OŠ Zvonimira Franka pobjednica je u kategoriji od I. do VIII. razreda osnovnih škola literarnog natječaja s radom „Vatrogasci“. Pobjeda joj je donijela i poklon paket s mobitelom.

Na natječaj se prijavilo 11 osnovnih škola iz 6 županijskih vatrogasnih zajednica sa 67 literarnih dječjih radova. Činu proglašenja bila je nazočna Petrina učiteljica i mentorica Vesna Košak, članica DVD-a Kutina-grad. Među prvima mladoj autorici čestitali su također i nazočni tom trenutku - Željko Rožić, zapovjednik DVD-a Kutina-grad, i njezini ponosni roditelji.

O iznimnoj svečanosti govori i podatak da su na njoj uz visoke dužnosnike, među kojima je bio predsjednik HVZ-a Ante Sanader i glavni vatrogasni zapovjednik Republike Hrvatske Slavko Tucaković, predsjednik Vatrogasne zajednice Krapinsko-zagorske županije Stjepan Skuliber, predsjednik Općinskog vijeća Općine Marija Bistrica Teodor Švaljek, župan KZŽ Željko Kolar, izaslanik Ministarstva obrane, brigadni general Krešo Tuškan, izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora saborski zastupnik Žarko Tušek te izaslanik predsjednika Vlade Republike Hrvatske, ministar unutarnjih poslova Davor Božinović, dodijeljena priznanja za Najpohvat u 2018. godini te povelje i plakete za životno djelo koje nose ime prvih hrvatskih vatrogasaca Đure Deželića i Mirka Kolarića.

Iskrene čestitke našoj učenici Petri Šikić želi cijela njezina škola!

Vatrogasci

Vatrogasci su ljudi koji pomažu svima nama, u svako doba dana i noći. Pomažu unesrećenima gdje god se nalaze.

Oni svoj život riskiraju pomažući drugima u prometnim nesrećama, požarima i svemu drugome, gdje je njihova pomoć potrebna. Oni su hrabri i dobri ljudi, koji su spremni svoj život dati da bi pomogli i spasili svakoga od nas. Oni su naši heroji – to su naši vatrogasci. Kad si u opasnosti od požara ili bilo čemu sličnom, nazovi 193 i hrabri vatrogasci će ti pružiti pomoć. Oni su naši junaci, hrabrost, veliko srce imaju za svakoga od nas. Oni su naš ponos!

Hvala vam na svemu što činite za nas!

Petra Šikić, 4.b OŠ Zvonimira Franka

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 5. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »