preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored sati i odmora

Prognoza vremena

 
TEBI, ŠKOLO MOJA
 
Poklanjam ti ovu pjesmu,
školo moja draga.
S tobom dijelim
najljepše trenutke djetinjstva svoga.
S tobom dijelim zvuk zvona
i sve što  život nosi:
radost i tugu
prijateljstvo i ljubav.
 
Ti si moj drugi dom,
najbolja učiteljica života.
Ti si izvor moga znanja,
svjedok uspjeha i neuspjeha.
Ti si moja nada,
moja snaga,
ti si budućnost moja.
 
Volim te, školo!
 
Poklanjam ti ovu pjesmu
jer si gnijezdo moje sreće, mojih nespokoja.
Uspomena na tebe
bit će sjajna poput zvijezde
koja blista noću.
 
 
 
                                                  Novinarska skupina 2008./09. i voditeljica Branka Hecer
Školski pretinci

INA d.d.

  

Zahvala Sponzoru

 

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2019./2020. nabava glazbenih instrumenata za učionicu Posebnog razrednog odjela učenika s teškoćama u razvoju.

INA – Industrija nafte, d.d. - najveća nacionalna naftna kompanija, sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u opremanju učionice Posebnog odjela učenika s teškoćama u razvoju.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima s teškoćama u razvoju, njihovim roditeljima i Školi.

 

Udruga Lijepa naša
 
 
Portal za škole

 

Ministarstvo

 

CARNet

Želim znati
Novosti iz CarNet-a
27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

24.11.2020. 14:14
CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

Naslovnica

Virtualne učionice

Popisi i poveznice na Yammer grupe


5.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ5.a
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 5a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 5a
4. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 5a 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 5a 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 5A 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 5A 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 5a 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 5A TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Vesna Kašner OSZF TZK 5a 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 5a 19-20
12. Sat razrednika Manuela Jurić OSZF SRZ 5a 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 5A 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 5a

 

5.b
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ5.b
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 5b 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 5b
4. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 5b 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 5b 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 5B 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 5B 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 5b 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 5B TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Vesna Kašner OSZF TZK 5b 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 5b 18-19
12. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 5bc
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 5B 19-20
14. Sat razrednika Zvjezdana Mihalke OSZF SRO 5b 19-20

 

5.c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ5.c
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 5c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 5c
4. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 5c 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 5c 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 5C 2019 - 2020
7. Povijest Lea Biškup OSZFPovijest 5c
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 5c 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 5C TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Vesna Kašner OSZF TZK 5c 19 -20
11. Sat razrednika Lea Biškup OSZFrazred5c
12. Informatika Krešimir Seletković INF 5c 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Darko Martinović OSZF VJ 5c 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 5bc

 

6.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 6a 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 6a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 6a
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 6a 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 6a 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 6A 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 6A 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 6a 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 6A TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 6a 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 6a 19-20
12. Sat razrednika Bojana Gubić OSZF 6.A 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 6A 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 6ac

 

 

6. b
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 6b 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 6b 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 6b
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 6b 19-20
5. Matematika Martina Matanović OSZF MAT 6b 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 6B 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 6B 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 6b 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 6B TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 6b 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 6b 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 6B 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 6b

 

6. c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 6c 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 6c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 6c
4. Engleski jezik I Andrea Kostelac OSZF EJ 6c 19-20
5. Matematika Martina Matanović OSZF MAT 6c 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 6C 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 6C 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 6c 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 6C TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 6c 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 6c 19-20
12. Sat razrednika Andrea Malović OSZF SRZ 6c 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OŠZF KAT VJ 6C 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 6ac

 

7.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 7a 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 7a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 7a
4. Matematika Ines Križanec OSZF MAT 7.a 19-20
5. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 7a 19-20
6. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 7A 2019 - 2020
7. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 7.a 19-20
8. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 7a 19-20
9. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 7A 19-20
10. Geografija Sunčica Ljevar  OSZF GEO 7a 19-20
11. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 7A TEHNIČKA KULTURA 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 7a 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 7a 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Nataša Happ Tomić OSZFNJEM 7a 19-20
15. Informatika Krešimir Seletković INF 7 ac 19-20

 

7.b
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ7.b
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 7b 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 7b
4. Matematika Ljiljana Košak OSZF MAT 7b 19-20
5. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 7B
6. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 7.b
7. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 7b 19-20
8. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 7B 19-20
9. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 7b 19-20
10. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 7B TEHNIČKA KULTURA 19-20
11. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 7b 19-20
12. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 7b 19-20
14. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 7b 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 7bc
16. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 7B 19-20

 

7.c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Dijana Kralj Pavleković OSZF HJ 7c 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 7c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 7c
4. Matematika Ljiljana Košak OSZF MAT 7c 19-20
5. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 7C 2019 - 2020
6. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 7.c 19-20
7. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 7c 19-20
8. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 7C 19-20
9. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 7c 19-20
10. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 7C TEHNIČKA KULTURA 19-20
11. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 7c 19-20
12. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 7 ac 19-20
13. Sat razrednika Sunčica Vindiš OSZF SRZ 7c 19-20
14. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 7c 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 7bc
16. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 7C 19-20

 

8.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Dijana Kralj Pavleković OSZF HJ 8a 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 8a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 8a
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 8a 19-20
5. Matematika Ines Križanec OSZF MAT 8.a 19-20
6. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 8A 2019-2020
7. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 8.a 19-20
8. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 8a 19-20
9. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 8A 19-20
10. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 8a 19-20
11. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 8A TEHNIČKA KULTURA 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (Ž) Sunčica Vindiš OSZF TZK 8a Ž 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (M) Vesna Kašner OSZF TZK M 19-20
13. Sat razrednika Ines Križanec OSZF 8.a
14. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 8a 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Nataša Happ Tomić OSZF NJEM 8a 19-20
16. Vjeronauk - Katolički  (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 8A 19-20

 

8.c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Dijana Kralj Pavleković OSZF HJ 8c 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 8c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 8c
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 8c 19-20
5. Matematika Ines Križanec OSZF MAT 8.c 19-20
6. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 8C 2019-2020
7. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 8.c 19-20
8. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 8c 19-20
9. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 8C 19-20
10. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 8c 19-20
11. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 8C TEHNIČKA KULTURA 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (Ž) Sunčica Vindiš OSZF TZK 8c Ž 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (M) Vesna Kašner OSZF TZK M 8c 19-20
13. Sat razrednika Ines Križanec OSZF SRO 8.c 19-20
14. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 8c 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Nataša Happ Tomić OSZF NJEM 8c 19-20
16. Vjeronauk - Katolički  (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 8C 19-20

 

 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Krešimir Seletković   datum: 23. 3. 2020.

linkovi za nastavnike

linkovi za učenike

Jelovnik

Priloženi dokumenti:
Jelovnik za studeni 2020.pdf


Prijevoz učenika

Upisi u srednju školu

E-DNEVNIK


 

 



Pilot projekt: E-ŠKOLE


Osiguranje školske prehrane najpotrebitijima

Kalendar školske godine

Tražilica

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 12. 2009.


Anketa
Što radite u slobodno vrijeme?










preskoči na navigaciju