25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima o pohađanju nastave

Poštovani  roditelji učenika razredne nastave !

Molimo da se upoznate s priloženim UPUTAMA ZA SPREČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 ZA USTANOVE RANOG I PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA TE OSNOVNOŠKOLSKE USTANOVE U KOJIMA JE OSIGURANA MOGUĆNOST ZBRINJAVANJA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI TE UČENIKA KOJI POHAĐAJU RAZREDNU NASTAVU - izdanih od HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ( HZJZ).

Nakon što se upoznate s priloženim dokumentom  RODITELJI KOJI PLANIRAJU UPUTITI DJECU NA NASTAVU U ŠKOLU s početkom 11. svibnja 2020. ISPUNJAVAJU IZJAVU I POTPISANI SCAN IZJAVE zaključno do utorka 05. svibnja 2020. do 12 sati ONLINE  dostavljaju na E-ADRESU ŠKOLE :

skola@os-zvonimira-franka-kt.skole.hr

Roditelji koji nisu u mogućnosti poslati online Izjavu DONOSE JE U ŠKOLU na adresu Kutina, S. S. Kranjčevića 2 - u UTORAK, 05. svibnja 2020. godine u vremenu 8:00 - 12:00 sati. KOD DOLASKA U ŠKOLU - NE ULAZE U PROSTOR ŠKOLE. JAVLJAJU SE DEŽURNOM ZAPOSLENIKU I  ČEKAJU  SLUŽBENU OSOBU.

Potpisom Izjave pristajete na propisane uvjete te jamčite za istinitost podataka.

Za sve učenike razredne nastave nastava će se i dalje odvijati na daljinu (online), na način da će se svi predmeti koje ne predaje učiteljica razredne nastave - a to znači engleski jezik, katolički vjeronauk i njemački jezik za učenike IV. razreda i dalje odvijati online. Učenici koji se neće vraćati u školu te će nastavu i dalje pratiti kod kuće - ostale predmete će pratiti na TV programu HRT 3. Zadatke će im kao i do sada slati učiteljica razredne nastave.

Ukoliko nitko od roditelja ne iskaže potrebu za povratkom djeteta u školu - nastava će se za sve predmete odvijati online.

*** IZJAVU ISPUNJAVAJU SAMO ONI RODITELJI KOJI ĆE UPUTITI DIJETE NA NASTAVU U ŠKOLU (oboje rade, ne mogu osigurati zbrinjavanje djeteta i obitelj ispunjava sve zdravstvene uvjete).

Kontakt osoba : Dario Duda, ravnatelj

Mail: dario.duda@skole.hr

Telefon: 098/1615-447

IZJAVA_RODITELJA.docx (25.65 KB)
Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno.pdf (134.30 KB)

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 4. 5. 2020.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »