27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima o pohađanju nastave

Poštovani  roditelji učenika razredne nastave !

Molimo da se upoznate s priloženim UPUTAMA ZA SPREČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 ZA USTANOVE RANOG I PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA TE OSNOVNOŠKOLSKE USTANOVE U KOJIMA JE OSIGURANA MOGUĆNOST ZBRINJAVANJA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI TE UČENIKA KOJI POHAĐAJU RAZREDNU NASTAVU - izdanih od HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ( HZJZ).

Nakon što se upoznate s priloženim dokumentom  RODITELJI KOJI PLANIRAJU UPUTITI DJECU NA NASTAVU U ŠKOLU s početkom 11. svibnja 2020. ISPUNJAVAJU IZJAVU I POTPISANI SCAN IZJAVE zaključno do utorka 05. svibnja 2020. do 12 sati ONLINE  dostavljaju na E-ADRESU ŠKOLE :

skola@os-zvonimira-franka-kt.skole.hr

Roditelji koji nisu u mogućnosti poslati online Izjavu DONOSE JE U ŠKOLU na adresu Kutina, S. S. Kranjčevića 2 - u UTORAK, 05. svibnja 2020. godine u vremenu 8:00 - 12:00 sati. KOD DOLASKA U ŠKOLU - NE ULAZE U PROSTOR ŠKOLE. JAVLJAJU SE DEŽURNOM ZAPOSLENIKU I  ČEKAJU  SLUŽBENU OSOBU.

Potpisom Izjave pristajete na propisane uvjete te jamčite za istinitost podataka.

Za sve učenike razredne nastave nastava će se i dalje odvijati na daljinu (online), na način da će se svi predmeti koje ne predaje učiteljica razredne nastave - a to znači engleski jezik, katolički vjeronauk i njemački jezik za učenike IV. razreda i dalje odvijati online. Učenici koji se neće vraćati u školu te će nastavu i dalje pratiti kod kuće - ostale predmete će pratiti na TV programu HRT 3. Zadatke će im kao i do sada slati učiteljica razredne nastave.

Ukoliko nitko od roditelja ne iskaže potrebu za povratkom djeteta u školu - nastava će se za sve predmete odvijati online.

*** IZJAVU ISPUNJAVAJU SAMO ONI RODITELJI KOJI ĆE UPUTITI DIJETE NA NASTAVU U ŠKOLU (oboje rade, ne mogu osigurati zbrinjavanje djeteta i obitelj ispunjava sve zdravstvene uvjete).

Kontakt osoba : Dario Duda, ravnatelj

Mail: dario.duda@skole.hr

Telefon: 098/1615-447

IZJAVA_RODITELJA.docx (25.65 KB)
Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno.pdf (134.30 KB)

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 4. 5. 2020.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »