25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima

OBAVIJEST RODITELJIMA – UPIS U 1. RAZRED 2020./2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića!

Obavještavamo Vas da je sukladno mišljenju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo zbog aktualno povoljne epidemiološke situacije, moguće nastaviti aktivnosti vezane uz utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta i u školskim ustanovama, s tim da su se škole dužne pridržavati odgovarajućih mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 :

• održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)
  • pojačati higijenu ruku (dezinfekcija ruku kod ulaska i izlaska u ustanovu) te, ako je moguće, koristiti vlastitu kemijsku olovku kod pisanja testa,
  • odgoditi dolazak (djece i roditelja) s povišenom tjelesnom temperaturom ili respiratornim smetnjama te osoba sa sumnjom na zarazu COVID-19
  • redovito prozračivati prostorije.

TERMINI ZA UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA DJETETA U ŠKOLI:

• OD 1.LIPNJA DO 5. LIPNJA 2020. GODINE (PONEDJELJAK-PETAK) u knjižnici škole
  •  roditelji mogu dogovoriti termin na broj telefona: 044/ 660-448 - pedagoginja škole – radnim danom od 8:00 – 14:00 sati.
  • putem elektroničke pošte – petra.gobac@skole.hr

Pozivamo sve roditelje da što prije dogovore termin s pedagoginjom škole (potreban OIB i JMBG djeteta).

UPIS u školu obavit će se nakon što se završe liječnički pregledi budućih prvašića i nakon  utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta. O datumu upisa i potrebnoj dokumentaciji koju treba priložiti pri upisu u školu roditelji će biti pravovremeno obaviješteni.

Ravnatelj:

Dario Duda, prof.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 27. 5. 2020.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »