15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

31.12.2020. 11:50
Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a appeared first on CARNET .

30.12.2020. 14:18
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. CARNET nabavom usluge znanstvenog ... The post Nabava usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju appeared first on CARNET .

Mladi biolozi

Ove školske godine sitan nam je virus pomrsio planove. Održavanje izvannastavnih aktivnosti je pravo umijeće. Nastavnici pokušavaju svim snagama udovoljiti što većem broju učenika. Žao nam je što ne možemo raditi kao prije, žao nam je što svi zainteresirani ne mogu sudjelovati. Ostajemo svaki dan kako bi se što veći broj razreda mogao kreativno izražavati i razvijati. Ovim putem želim pohvaliti sve učenike koji s velikom radošću odrađuju zadatke. Želim zahvaliti i nastavnicima koji odrađuju i više sati od onih propisanih „normom“. Ali, unatoč Coroni, našim hodnicima širi se miris palačinki, u razredima su eko vjenčići od lišća, čuje se zvuk piljenja, osjeća se miris boje, čuje se zvuk šivaćih mašina, rađaju se maleni patuljci od starih materijala. Za vrijeme tih aktivnosti čuje se smijeh, atmosfera je opuštena, a na Coronu podsjećaju samo maske. Puni smo optimizma, izrađujemo proizvode koji će  razveseliti naše najmilije. Pogledajte neke od njih.

Mladi biolozi i Marina Malnar

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 29. 11. 2020.

Jelovnik za sijecanj 2021..pdf

« Siječanj 2021 »