15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

31.12.2020. 11:50
Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a appeared first on CARNET .

30.12.2020. 14:18
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. CARNET nabavom usluge znanstvenog ... The post Nabava usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju appeared first on CARNET .

U spomen - Branka Košćak

Tužni smo jer nas je zauvijek napustila bivša djelatnica naše škole Branka Košćak (djevojački Crnečki).

Branka je rođena 15. prosinca 1946. god. u Glini.

Zvanje nastavnika Biologije i Kemije stekla je 1969. godine na Pedagoškoj akademiji u Zagrebu.

Zaposlila se 5. 9. 1969. u Srednjoškolskom centru Kutina gdje radi do 28. 2. 1975., a nakon toga od 1. 3. 1975. do 31. 1. 1982. predaje  u OŠ Stjepana Kefelje u Kutini.

U OŠ Zvonimira Franka, Kutina prelazi 1. 2. 1982. na radno mjesto učiteljice Kemije i Biologije te ponekad Prirode gdje radi do 31. 8. 2012. kada odlazi u  zasluženu mirovinu s više od 42  godine radnog staža.

Branka je bila savjesna i posvećena učiteljskom pozivu pa je sa svojim učenicima postizala izuzetne rezultate na županijskim i državnim natjecanjima iz Kemije. 16. lipnja 2003. napreduje u zvanje učitelja mentora. Osim učiteljskog rada bila je i neko vrijeme predsjednica Školskog odbora.

Pamtit ćemo je kao samozatajnu i tihu osobu uvijek spremnu slušati i razumjeti druge. Umirovljeničke dane prekinula je smrt jer nije uspjela pobijediti dugu i tešku bolest.

Čini nam se kao da nam govori:

„Nemoj stajati na mom grobu i plakati.

Mene nema tamo. Ne spavam.

Ja sam jedan od tisuću vjetrova koji pušu.

Nemoj stajati na mom grobu i plakati. Mene nema tamo. Ne spavam.“

Počivala u miru!

Kolektiv OŠ Zvonimira Franka, Kutina

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 28. 12. 2020.

Jelovnik za sijecanj 2021..pdf

« Siječanj 2021 »