04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

3. kolo Matematičke lige

Dana 13. ožujka 2019. godine (srijeda) u našoj školi održano je 3. kolo Kutinske matematičke lige za učenike od 2. do 8. razreda osnovnih škola Grada Kutine. Natjecanje je započelo u 16 sati i trajalo je jedan sat. U natjecanju je sudjelovalo tristotinjak učenika iz 5 osnovnih škola Grada Kutine. Nakon natjecanja učenici su se upoznali s radom Zajednice tehničke kulture koju su ovaj put predstavljali naši modelari te robotikom gospodina Anđelina Englera.

Natjecanje se kao i dosad održava pod pokroviteljstvom Grada Kutine, koji nas je uoči ovoga kola nagradio i majicama Kutinske matematičke lige, te Centrom izvrsnosti Kutina kao nositeljem cijelog projekta.

Učenici naše škole postigli su sljedeće rezultate u 3. kolu:

2. razred

1. mjesto – Ena Križanec

3. razred

5. mjesto – Tia Križanec

6. mjesto – Filipa Knežević

4. razred

1. mjesto – Laura Nikšić

5. mjesto – Olga Pelin

6. mjesto – Petar Pranjić

6. razred

4. mjesto – Ivana Felja

7. mjesto – Dino Žigolić

8. mjesto – Branimir Lujanac

7. razred

8. mjesto – Luka Ramljak

Nakon provedena tri kola Kutinske matematičke lige naši učenici ukupno supostigli zavidne rezultate:

2. razred

7. mjesto

5. mjesto – Luka Ramljak

9. mjesto – Fabijan Kordas

Svim učenicima želimo puno uspjeha te što bolje rezultate i u sljedeća dva kola Kutinske matematičke lige!

Natjecanje u našoj školi organizirale su učiteljice Matematike: Ines Križanec, Manuela Koch i Manuela Jurić.

Ines Križanec

Foto grupa:

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 14. 3. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »