25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

EU projekt

Informiraj se i recikliraj

U sklopu provedbe EU projekta “ Grad Kutina – informirj se i recikliraj” u školama je provedeno natjecanje “ Informiraj se i recikliraj” u kojem su učenici prikupili reciklažni otpad ( stara odjeća, CD-ovi, čepovi i dr. ) te u dogovoru s razrednicima od njega izrađivali različite predmete prema svojim idejama i kreativnim sposobnostima.Učenici naše škole izložili su svoje radove u holu škole. Izabrano je osam najboljih radova  iz svake škole koji su bili izloženi naTrgu dr. Franje Tuđmana u utorak 16. siječnja 2019. gdje su građani mogli glasovati da bi se odabrala tri najbolja rada i dodijelile nagrade.

Naši učenici čiji su radovi izabrani za izložbu su: Ivor Neralić, 1.b, Marko Rupčić, 2.b, Kijara Makoš, 3.aOlga Pelin, 4.a, Hana Perinović, 5.b,Korina Lazički, 6.a,Sofija Pelin, 7.c i

Josip Barukčić, 8.a.

1. nagradu – laptop, dobila je učenica Mia Petričević iz OŠ Stjepana Kefelje
  2. nagrada – tablet , dobila je Nina Krpes iz OŠ Stjepana Kefelje
  3. nagrada – slušalice , dobila je Sofija Pelin iz OŠ Zvonimira Franka

Uz prigodne čestitke nagrade je dodijelio gradonačelnik Zlatko Babić.

Branka Hecer

Ostale radove učenika naše škole možete pogledati ovdje:

Album - Informiraj se i recikliraj

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 18. 4. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »