27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

Pobjednik likovnog natječaja „Kaštelanske štorije 2019.“

Učenici 4.b, uz mentorstvo svoje učiteljice Vesne Košak, prijavili su se sa svojim radovima na literarno–likovni natječaj „Kaštelanske štorije 2019.“ Zahvaljujući ovom natječaju, učenici 4.B detaljnije su upoznali Kaštele i njihovu bogatu povijest. Na natječaju „Kaštelanske štorije 2019.“ pojedinačnu nagradu osvojio je učenik Ivan Žagač sa svojim likovnim radom, dok su svi ostali likovni radovi 4.b naše škole predstavljeni na izložbi povodom dana grada Kaštela.

Najboljim sudionicima ovogodišnjeg literarno–likovnog natječaja Gradske knjižnice Kaštela - „Kaštelanske štorije 2019.“, nagrade i pohvale uručene su 27.2.2019. na završnoj svečanosti održanoj u dvorcu Vitturi u Kaštelima, gdje su ujedno gosti imali prigodu vidjeti izložene likovne radove pristigle na ovaj natječaj.

I dok su likovni radovi izloženi u dvorcu Vitturi, literarni radovi, s kojima na natječaju iz godine u godinu sudjeluje sve veći broj građana svih generacija i s područja cijele Hrvatske, bit će postavljeni na službenim web stranicama GKK gdje će ih moći pročitati svi zainteresirani. Dio njih svoje će mjesto naći i u prigodnom Zborniku Kaštelanske štorije kao i odabrani i nagrađeni likovnim radovi, među kojima je i rad Ivana Žagača, učenika 4.b naše škole.

Svečanom programu, uz domaćinstvo ravnateljice GKK Renate Dobrić i predstavnika Grada Kaštela dogradonačelnika Grgice Benutića, nazočili su i nastupali učenici kaštelanskih osnovnih škola i djeca iz dječjih vrtića Kaštela, kaštelanske pjevačke nade i dječje kazalište „Škatula“, a na dodjelu nagrada pristigli su i sudionici iz Zadra i Kutine.

„Na ovaj natječaj, raspisan u povodu Dana grada Kaštela, svake se godine uključuje sve više autora iz cijele Hrvatske, što i jest cilj natječaja da se oni inspiriraju i saznaju što više o Kaštelima kao gradu u kojem se stvarala najstarija hrvatska povijest, o Kaštelima gdje su hodali najstariji hrvatski vladar.„  - kazala je ravnateljica Renata Dobrić.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 6. 3. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »