preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored sati i odmora

Prognoza vremena

 
TEBI, ŠKOLO MOJA
 
Poklanjam ti ovu pjesmu,
školo moja draga.
S tobom dijelim
najljepše trenutke djetinjstva svoga.
S tobom dijelim zvuk zvona
i sve što  život nosi:
radost i tugu
prijateljstvo i ljubav.
 
Ti si moj drugi dom,
najbolja učiteljica života.
Ti si izvor moga znanja,
svjedok uspjeha i neuspjeha.
Ti si moja nada,
moja snaga,
ti si budućnost moja.
 
Volim te, školo!
 
Poklanjam ti ovu pjesmu
jer si gnijezdo moje sreće, mojih nespokoja.
Uspomena na tebe
bit će sjajna poput zvijezde
koja blista noću.
 
 
 
                                                  Novinarska skupina 2008./09. i voditeljica Branka Hecer
Školski pretinci

INA d.d.

 Zahvala Sponzoru

 

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2020./2021. nabavu prijenosnih računala za učionicu Posebnog razrednog odjela učenika s teškoćama u razvoju.

INA - Industrija nafte, d.d. - najveća nacionalna naftna kompanija, sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u opremanju učionice Posebnog odjela učenika s teškoćama u razvoju.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima s teškoćama u razvoju, njihovim roditeljima i Školi.

 

Udruga Lijepa naša
 
 
Portal za škole

 

Ministarstvo

 

CARNet

Želim znati
Novosti iz CarNet-a
05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021.
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

Razredi

Raspored primanja roditelja 2020./2021.

 

Razred

Razrednik

TERMINI INFORMACIJA

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE (uz najavu)

1.a

Biljana Šimunec

PO – 2. sat

Prema dogovoru

1.b

Ines Mavrić Kolšek

UT – 2. sat

SR – 2. sat

2.a

Marija Pongrašić

UT – 2. sat

SR – 2. sat

2.b

Vesna Košak

PO – 4. sat (uz najavu)

PO – 4. sat (uz najavu)

3.a

Dubravka Vugrin

ČE – 5. sat

PO – u 17 sati

3.b

Mirjana Pažulić

PE – 6. sat (uz najavu)

PE – 6. sat (uz najavu)

4.a

Suzana Vuković

SR – 4. sat (uz najavu)

SR – 6. sat (uz najavu)

4.b

Lidija Vlajsović

PE – 3. sat (uz najavu)

ČE – 2. sat (uz najavu)

5.a

Ines Križanec

PE – 3. sat

UT – 17:30 – 18:15

5.b

Maja Štajcer-Vranješ

SR – 4. sat

PO – 16:00 – 17:00

5.c

(Dijana Kralj Pavleković)

Vanja Vučković

ČE – 4. sat

Prema dogovoru

6.a

Manuela Grgić

PO – 4. sat

Prema dogovoru

6.b

Zvjezdana Mihalke

SR – 10:00 – 10:45

ČE – 17:00 – 17:45

6.c

Lea Biškup

UT – 3. sat

Prema dogovoru

7.a

Bojana Gubić

PO – 3. sat

Prema dogovoru

7.b

Tomislav Siljadi

PO – 2. sat

Prema dogovoru

7.c

Andrea Malović

SR – 4. sat

Prema dogovoru

8.a

Irena Tošić

PO – 2. sat

SR – 14:30

8.b

Melita Lenička

SR – 11:20

SR – 17:00

8.c

Sunčica Vindiš

UT – 3. ili 4. sat

Prema dogovoru

PO 3., 5. i 8.

Renata Klobučar

SR – 8:00 – 9:00

Prema dogovoru

PO 4., 6. i 7.

Senka Ćelap

SR – 8:00 – 9:00

Prema dogovoru

PO OOS

Ina Grgić

SR – 8:00 – 9:00

Prema dogovoru

PŠ Gojlo

1. i 2.r

Mirjana Herjavec

UT – 10:00 – 11:00

Prema dogovoru

PŠ Gojlo

3. i 4.r

Rada Oroz

SR – 9:00 – 9:40

Prema dogovoru

PŠ Ilova

1. i 2.r

Anita Lovreković Merkaš

ČE – 6. sat

Prema dogovoru

PŠ Ilova

3. i 4.r

Božica Krmpotić

ČE – 4. sat

Prema dogovoru

 

 

 

Predmetni učitelj

TERMIN INFORMACIJA

Irena Jurčević

SR – 3. sat (14:35 – 15:15)

s. Marija Pujić

SR – 6. sat

Anamarija Babić

PO – 4. sat

Anamarija Pavić Martinović

ČE – 6. sat

Andreja Kostelac

UT – 5. sat

Sandra Pezić

PO – 5. sat

Manuela Koch

PE – 4. sat

Ljiljana Košak

PE – 4. sat

Marina Malnar

SR – 3. sat

Helena Štimac

PO – 10:40 – 11:20

Ivana Masnec

PO – 10:40 – 11:20

Sunčica Ljevar

UT – 13:00 – 13:40

Vesna Kašner

PE – 12:10 – 12:50

Krešimir Seletković

PO – 4. sat

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: ANDREA MALOVIĆ  datum: 9. 2. 2021. 14:11

Informacije za roditelje

Školska godina 2019./2020.

Razred

Razrednik

TERMINI INFORMACIJA

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE (uz najavu)

1.a

Marija Pongrašić

ČE – 9:05 - 9:50

ČE – 16:20 - 17:05

1.b

Vesna Košak

PO – 10:05 - 10:50

SR – 13:45 - 14:30

2.a

Dubravka Vugrin

PE – 11:50 - 12:35

SR – 16:20 - 17:05

2.b

Mirjana Pažulić

ČE – 10:05 - 10:50

SR – 13:45 - 14:30

3.a

Suzana Vuković

SR – 10:05 - 10:50

SR – 15:30 - 16:15

3.b

Lidija Vlajsović

ČE – 11:50 - 12:35

ČE – 16:20 - 17:05

4.a

Ines Mavrić Kolšek

ČE – 10:05 - 10:50

SR – 14:40 - 15:25

4.b

Biljana Šimunec

ČE – 9:05 - 9:50

SR – 14:40 - 15:25

5.a

Manuela Jurić

PE – 10:05 - 10:50

ČE – 16:20 - 17:05

5.b

Zvjezdana Mihalke

PO – 11:00 - 11:45

UT – 17:00 - 17:45

5.c

Lea Biškup

UT – 11:50 - 12:35

ČE – 15:30 - 16:15

6.a

Bojana Gubić

PO – 9.05 - 9:50

SR – 15:30 - 16:15

6.b

Tomislav Siljadi

UT – 11:50 - 12:35

SR – 15:00 - 15:45

6.c

Andrea Malović

PO – 11:00 - 11:45

SR – 17:00 - 17:45

7.a

Irena Tošić

PO – 11:00 - 11:45

UT – 15:15 - 16:00

7.b

Melita Lenička

ČE – 10:05 - 10:50

SR – 17:00 - 17:45

7.c

Sunčica Vindiš

SR – 9:05 - 9:50

PO – 15:30 - 16:15

8.a

Ines Križanec

ČE – 10:05 - 10:50

UT – 17:00 - 17:45

8.b

Maja Štajcer-Vranješ

ČE – 9:05 - 9:50

PO – 15:30 - 16:15

8.c

Helena Štimac

PO – 11:00 - 11:45

SR – 17:00 - 17:45

PO 1.-4.

Renata Klobučar

PO – 9:05 - 9:50

PO – 16:00 - 16:45

PO 5.-8.

Senka Ćelap

UT – 8:15 - 9:00

UT – 16:20 - 17:05

PO OOS

Jelena Brnada

UT – 11:50 - 12:35

ČE – 16:00 - 16:45

PŠ Gojlo

3. i 4.r

Rada Oroz

UT – 10:05 - 10:50

SR – 13:45 - 14:30

PŠ Gojlo

1. i 2.r

Mirjana Herjavec

UT – 8:15 - 9:00

UT – 16:20 - 17:05

PŠ Ilova

2.r.

Božica Krmpotić

UT – 11:00 - 11:45

UT – 14:40 - 15:25

PŠ Ilova  

4.r.

Anita Lovreković Merkaš

PO – 10:05 - 10:50

ČE – 17:05 - 17:50

PŠ Ilova  

1. i 3.r.

Ivana Masnec

UT – 9:05 - 9:50

ČE – 15:30 - 16:15

 

 

Predmetni učitelj

TERMIN INFORMACIJA

Irena Jurčević

SR – 14:40 - 15:25

Marija Pujić

SR – 11:50 - 12:35

Darko Martinović

ČE – 10:05 - 10:50

Dijana Kralj Pavleković

PE – 10:05 - 10:50

Andreja Kostelac

UT – 9:05 - 9:50

Nataša Happ Tomić

PO – 12:45 - 13:30

Marina Malnar

SR – 11:00 - 11:45

Nevenka Glavaš

ČE – 9:05 - 9:50

Vesna Kašner

PO – 11:00 - 11:45

Krešimir Seletković

SR – 11:50 - 12:35

Luka Begović

UT – 10:05 - 10:50

Martina Matanović

ČE – 9:05 - 9:50

Ljiljana Košak

UT – 11:00 - 11:45

 

  :: opširnije :: 


objavio: ANDREA MALOVIĆ  datum: 6. 10. 2019. 19:49
» Arhiva naših vijesti    
 


linkovi za nastavnike

linkovi za učenike

Jelovnik

Priloženi dokumenti:
Jelovnik za ozujak 2021..pdf


Prijevoz učenika

Upisi u srednju školu

E-DNEVNIK


 

 



Pilot projekt: E-ŠKOLE


Osiguranje školske prehrane najpotrebitijima

Kalendar školske godine

Tražilica



Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Kalendar
« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 12. 2009.

Danas: 51

Anketa
Što radite u slobodno vrijeme?










preskoči na navigaciju