25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

3. kolo Matematičke lige

Dana 13. ožujka 2019. godine (srijeda) u našoj školi održano je 3. kolo Kutinske matematičke lige za učenike od 2. do 8. razreda osnovnih škola Grada Kutine. Natjecanje je započelo u 16 sati i trajalo je jedan sat. U natjecanju je sudjelovalo tristotinjak učenika iz 5 osnovnih škola Grada Kutine. Nakon natjecanja učenici su se upoznali s radom Zajednice tehničke kulture koju su ovaj put predstavljali naši modelari te robotikom gospodina Anđelina Englera.

Natjecanje se kao i dosad održava pod pokroviteljstvom Grada Kutine, koji nas je uoči ovoga kola nagradio i majicama Kutinske matematičke lige, te Centrom izvrsnosti Kutina kao nositeljem cijelog projekta.

Učenici naše škole postigli su sljedeće rezultate u 3. kolu:

2. razred

1. mjesto – Ena Križanec

3. razred

5. mjesto – Tia Križanec

6. mjesto – Filipa Knežević

4. razred

1. mjesto – Laura Nikšić

5. mjesto – Olga Pelin

6. mjesto – Petar Pranjić

6. razred

4. mjesto – Ivana Felja

7. mjesto – Dino Žigolić

8. mjesto – Branimir Lujanac

7. razred

8. mjesto – Luka Ramljak

Nakon provedena tri kola Kutinske matematičke lige naši učenici ukupno supostigli zavidne rezultate:

2. razred

7. mjesto

5. mjesto – Luka Ramljak

9. mjesto – Fabijan Kordas

Svim učenicima želimo puno uspjeha te što bolje rezultate i u sljedeća dva kola Kutinske matematičke lige!

Natjecanje u našoj školi organizirale su učiteljice Matematike: Ines Križanec, Manuela Koch i Manuela Jurić.

Ines Križanec

Foto grupa:

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 14. 3. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »