04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Likovni natječaj

Luka Lončar (4.b) pobjednik likovnog natječaja

Osnovna škola Ladimirevci i Mažoretkinje grada Valpova objavile su likovni natječaj „Veseli ritam pokreta“ povodom održavanja 5. smotre amaterskog plesa i likovnih radova u Valpovu i Međunarodnog dana plesa. Cilj natječaja bio je kreativnim izražavanjem učenika likovno se izraziti poštujući zadani likovni motiv „Moj neobičan ples“ ističući važnost i skladnost plesnog izričaja. Ove godine pristiglo je 345 radova od 65 mentora iz 33 škole Republike Hrvatske. Među mnogobrojnim radovima, prema prosudbi povjerenstva smotre, izabrano je 16 najuspješnijih. Među nagrađenim radovima je i rad učenika 4.b  Luke Lončara, koji je uz stručno vodstvo učiteljice Vesne Košak, izradio svoj likovni rad ”Razigrani ritam boja i likova u pokretu”.

Sve učenike 4. b naše škole pohvaljujemo za trud i sudjelovanje, a Luki čestitamo i želimo još mnogo uspjeha

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 15. 5. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »