04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Klokan bez granica

Klokan bez granica je međunarodno matematičko natjecanje.

21. ožujka 2019. održalo se dvadeset prvi put ove godine. Natjecanje je pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva. Natjecalo se više od šest milijuna učenika u 83 države pa ga to čini najvećim natjecanjem u svijetu.

U Republici Hrvatskoj natjecanje se održalo u 610 osnovnih škola i 102 srednje škole. Ukupan broj učenika, koji su se natjecali, iznosi čak 45420. Osnovna škola Zvonimira Franka sudjelovala je drugu godinu za redom, a natjecalo se 69 učenika od drugog do sedmog razreda.

Natjecatelji su sudjelovali u kategorijama: PČELICE, LEPTIRIĆI, ECOLIER i BENJAMIN. Učenici naše škole bili su izuzetno uspješni ove godine, a među 10% najboljih u državi su učenici: Ena Križanec ( 2.a ), Emi Stanić (2.b ), Vjekoslav Ikić (2.a ), Tia Križanec (3.a ), Zara Vuković ( 3.a ), Filipa Knežević (3.b ), Marija Ramljak (5.b ), Iva Velebit (5.b ), Luka Ramljak (7.b ), Katarina Cerovski (7.b ), Fabijan Kordas (7.b ) i Ines Švabek ( 7.b ).

Sljedeće natjecanje Klokan bez granica bit će održano 19. ožujka 2020. godine.

Lora Kleflin, 7.a

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 16. 5. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »