04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Maturalac

Učenici tri sedma razreda naše škole 21. svibnja 2019.g. rano ujutro krenuli su na maturalac u Istru koji je trajao četiri dana. Vozeći se Istarskim ipsilonom stigli smo u Poreč.

Uz pratnju lokalnog vodiča obišli smo razne znamenitosti, gradsku jezgru te posjetili Eufrazijevu baziliku. Preostalo slobodno vrijeme iskoristili smo za samostalno razgledavanje i kupovinu suvenira. Iz Poreča odvezli smo se u Pulu gdje smo se smjestili u hotel” Brioni”. Tu smo se družili i kupali u hotelskom bazenu. Nakon večere išli smo u disco unutar hotela i dobro se zabavili. Učiteljice i pedagog velikodušno su nam dozvolili izlazak iz soba do 12,00 sati.

Drugi dan posjetili smo Nacionalni park Brijuni. Autobusom smo došli do Fažane gdje smo se ukrcali na brod za Brijune. Na brodu smo imali vodičicu koja nam je sve objašnjavala. Na Brijunima vozili smo turističkim vlakom po otoku uz povremeno stajanje kako bi više toga vidjeli. Poslije smo obišli neke znamenitosti na otoku i tako završili obilazak. Brodom smo se vratili u Fažanu i u obližnjem restoranu ručali.

Poslije večere posjetili smo Pulu. Vidjeli smo Dvojna vrata, Herkulova vrata, Slavoluk Sergijevaca, Augustov hram, a najzanimljivije je bio amfiteatar Arena. Navečer smo se vratili u hotel gdje se nastavilo druženje s prijateljima jer nam se baš i nije spavalo iako smo bili umorni.

Treći dan maturalca prilično nenaspavani nakon doručka autobusom smo išli do malog mjesta Roča. Grad je zaista malen, ali pogled u njegovo podnožje bio je očaravajući. Nastavili smo putovanje do Huma koji je najmanji grad na svijetu. Put do Huma bio je dugačak i mukotrpan, bar nam se tako činilo. Umorni smo obišli grad te krenuli nazad.

Posjetili smo i Motovun, a vodič nam je pokazao najvažnije znamenitosti. Već prilično umorni od razgledavanja najviše smo se razveselili ručku u restoranu. Nakon povratka u hotel imali smo slobodno vrijeme,a navečer opet smo se proveli u discu.

Toga jutra prije odlaska kući vrijeme smo proveli na plaži, slušali pjesme, loptali se , a najhrabriji se kupali.Na povratku kući posjetili smo još jedan prekrasan istarski gradić- Rovinj. Tu smo posjetili crkvu svete Eufemije i još neke spomenike.

Nakon nekoliko lijepo provedenih dana maturalac je završio. Tijekom vožnje bio je kviz znanja o stečenom znanju na maturalcu. Pobjednik je bio Patrik Gubić iz 7.c.

Unatoč umoru zapjevali smo takozvanu himnu našeg maturalca i ostale pjesme. Tako u dobrom raspoloženju stigli smo pred školu. Izašli smo iz autobusa i ugledali naše roditelje sa sretnim i začuđenim izrazima lica. Mogli su i sami zaključiti kako nam je bilo.

Lora Kleflin, 7.a

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 6. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »