04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Krasnoslovno-likovni natječaj

Učenici naše škole (4. b) uspješni na 1. Balogijadi

U Svetom Petru Čvrstecu od 2015. godine na razne načine obilježava se rođenje velikog hrvatskog književnika svjetskog glasa Zvonimira Baloga, koji se rodio 1932. godine, a preminuo 2. studenoga 2014. godine u Zagrebu. Njemu u spomen Područna škola Sveti Petar Čvrstec OŠ “Grigor Vitez” Sveti Ivan Žabno raspisala je krasnoslovno-likovni natječaj “Balogijada”, a na koji je pristiglo više od 200 krasnoslovnih i oko 400 likovnih radova iz cijele Hrvatske. Ovaj se krasnoslovno-likovni događaj održao u prepunom domu u Svetom Petru Čvrstecu, a na kojem su sudjelovali učenici iz cijele Hrvatske, ali i učenici 4. b sa svojom učiteljicom Vesnom Košak. Posebno su bili uspješni radovi Petra Podhraškoga i Tea Ivankovića.

„Ponosni smo što je bio učitelj likovnog odgoja u obje naše škole (u Svetom Ivanu Žabnu i Svetom Petru Čvrstecu, op. a.). Zahvaljujući kolegi Jerku Barišiću koji sve bilježi i ljubomorno čuva, ovdje su izloženi radovi učenika kojima je nastavnik bio upravo Zvonimir Balog. Iznenadio nas je broj učeničkih radova, koji je stigao iz cijele Hrvatske.“ - kazao je Tomislav Hanžeković, ravnatelj škole te zahvalio prof. Tomislavu Hrebaku koji je inicijator ovog natječaja. Radove je valoriziralo vrlo stručno povjerenstvo, a koje su činili prof. dr. Tomislav Buntak, dekan Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu, Ranka Javor, komparatistica i povjesničarka umjetnosti te Manuela Vladić-Maštruko, akademska slikarica i ilustratorica, koji su činili likovno povjerenstvo, dok su krasnoslovno povjerenstvo činili Barbara Rocco, glumica, redateljica i scenaristica, Zvonimir Ilijić, filmski i kazališni redatelj te Nikolina Marinić, profesorica hrvatskoga jezika i dramska pedagoginja.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 25. 9. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »