03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

Terenska nastava petih razreda

Dana 5. 11. 2019. učenici petih razreda posjetili su Muzej krapinskog neandertalca u sklopu terenske nastave geografije, prirode i povijesti.

Krenuli su u 8 sati ujutro i na putu do odredišta dobili su svoje zadatke koje trebaju riješiti doma nakon posjeta Muzeju. Tijekom obilaska učenici su pozorno slušali i zapisivali, te sudjelovali na organiziranim radionicama. Učenici su bili podijeljeni u dvije grupe, jedna je grupa sudjelovala u radionici Mali geološki laboratorij, a druga je skupina sudjelovala na radionici Izrada torbica iz kamenog doba. Dok je jedna skupina bila na radionici, druga je obilazila muzej sa stručnim vodstvom. Učenici su i sami aktivno sudjelovali u obilasku, tako što su dobili kartice s pojmovima, te su se morali javiti kad čuju određeni pojam. Na kraju obilaska svaki je učenik dobio prigodni poklon Muzeja.

Učenici će kod kuće dovršiti svoje radne listiće, napraviti svoje radove s riješenim zadatcima te na taj način pokazati što su sve novo čuli i naučili. Radove će predati učiteljima koji će ih vrednovati.

Iako nam je put malo kvarila kiša, učenici su bili zadovoljni odrađenim radionicama i postavom Muzeja, te su se sretno vratili kući puni dojmova.

Ponosni smo na učenike koji su aktivno istraživali i sudjelovali na radionicama, nadamo se uspješnoj suradnji i ubuduće. smiley

Voditelji:

Lea Biškup

Luka Begović

Marina Malnar

Zvjezdana Mihalke

Slike pogledajte ovdje: Muzej krapinskog neadnertalca

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 6. 11. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »