04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Terenska nastava petih razreda

Dana 5. 11. 2019. učenici petih razreda posjetili su Muzej krapinskog neandertalca u sklopu terenske nastave geografije, prirode i povijesti.

Krenuli su u 8 sati ujutro i na putu do odredišta dobili su svoje zadatke koje trebaju riješiti doma nakon posjeta Muzeju. Tijekom obilaska učenici su pozorno slušali i zapisivali, te sudjelovali na organiziranim radionicama. Učenici su bili podijeljeni u dvije grupe, jedna je grupa sudjelovala u radionici Mali geološki laboratorij, a druga je skupina sudjelovala na radionici Izrada torbica iz kamenog doba. Dok je jedna skupina bila na radionici, druga je obilazila muzej sa stručnim vodstvom. Učenici su i sami aktivno sudjelovali u obilasku, tako što su dobili kartice s pojmovima, te su se morali javiti kad čuju određeni pojam. Na kraju obilaska svaki je učenik dobio prigodni poklon Muzeja.

Učenici će kod kuće dovršiti svoje radne listiće, napraviti svoje radove s riješenim zadatcima te na taj način pokazati što su sve novo čuli i naučili. Radove će predati učiteljima koji će ih vrednovati.

Iako nam je put malo kvarila kiša, učenici su bili zadovoljni odrađenim radionicama i postavom Muzeja, te su se sretno vratili kući puni dojmova.

Ponosni smo na učenike koji su aktivno istraživali i sudjelovali na radionicama, nadamo se uspješnoj suradnji i ubuduće. smiley

Voditelji:

Lea Biškup

Luka Begović

Marina Malnar

Zvjezdana Mihalke

Slike pogledajte ovdje: Muzej krapinskog neadnertalca

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 6. 11. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »