25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

Međunarodni dan volontera

Novinarska skupina i nekoliko učenika osmih razreda sudjelovali su na 5. sajmu volontiranja koji je održan 5. prosinca 2019. godine u sklopu Međunarodnog dana volontera. Organizatori 5. sajma volontiranja bile su Zaklada Sandra Stojić i Koordinacija Kutina grad prijatelj djece.

Naši učenici izradili su plakate pomoću kojih su prenijeli jasnu poruku o promociji volontiranja kao dostupnog načina stjecanja novih vještina i znanja te su također sudjelovali u milenijskoj fotografiji. Našoj školi pridružilo se još nekoliko kutinskih osnovnih i srednjih škola te su vrijeme iskoristili za druženje i razgovor o volontiranju.

Učiteljica Dijana Kralj Pavleković kasnije je sudjelovala na okruglom stolu gdje su razmijenjena iskustva o volontiranju, kako ga unaprijediti i uključiti veći broj članova zajednice.

D. K. P

Slike možete pogledati ovdje: Međunarodni dan volontiranja

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 19. 12. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »