25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

Likovni natječaj

„Volim mlijeko!“

Učenici 1. b razreda naše škole sa svojom učiteljicom Vesnom Košak sudjelovali su u kreativno-likovnom natječaju „Volim mlijeko!“. Naime, povodom obilježavanja Svjetskog dana školskog mlijeka, DUKAT mliječna industrija d.d. osmu godinu zaredom raspisala je kreativno-likovni natječaj. Učenici su svoje likovne radove nacrtali na traženu temu i svi su učenici dobili priznanje za kreativnost, a ujedno su utvrdili da je mlijeko zdrava prehrambena namirnica. Temom kreativnog likovnog natječaja "Obroci s mlijekom trebaju biti navika zdrava, ali i zabava prava!“ željela se skrenuti pažnja djece i odraslih kako pravilna i uravnotežena prehrana ujedno može biti i zabavna, jednako kao i zajednički trenuci provedeni oko stola. Ciljevi natječaja su: skretanje pozornosti učenika i njihovih roditelja na važnost svakodnevnog doručka za pravilnu i uravnoteženu prehranu te rast i razvoj djece školskog uzrasta, poticanje obitelji nausvajanje navika zajedničkih obroka koji pridonose boljoj međusobnoj komunikaciji i odnosima između djece i roditelja i poticanje kreativnosti te likovnog izražavanja i stvaralaštva.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 17. 2. 2020.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »