03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

Posebni odjel

Uoči blagdana Svih svetih, 28. listopada 2020. u župnoj crkvi Majke Božje Snježne u Kutini prigodnu svetu misu slavili su učenici posebnog odjela Osnovne škole Zvonimira Franka u zajedništvu sa svojim učiteljicama Renatom Klobučar, Senkom Ćelap, Inom Grgić, vjeroučiteljicom Anamarijom Babić i asistenticama u nastavi. Svetu misu predvodio je vlč. Ivan Ćorić, župni vikar. Velečasni se učenicima obratio na njima shvatljiv i razumljiv način, svakoga je osobno pozdravio i time im pokazao koliko su važni i vrijedni članovi društva i župne zajednice. Učenicima je ovo bila prilika da budu aktivni sudionici svete mise, da se pričeste i da promijene redovitu okolinu nastave. Velečasni je u razgovoru s učiteljicama i vjeroučiteljicom utvrdio da bi svete mise s posebnim odjelom Osnovne škole Zvonimira Franka trebale postati redovite barem jednom mjesečno.

(A. B.)

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 4. 11. 2020.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »