04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Nagrađeni literat - Petra Šikić (4.b)

Iskrene čestitke našoj učenici želi cijela njezina škola!

Na svečanoj sjednici Skupštine Hrvatske vatrogasne zajednice u Mariji Bistrici 4. svibnja, na Međunarodni dan vatrogastva, u okviru Programa obilježavanja "Mjeseca zaštite od požara" proglašeni su rezultati ovogodišnjih likovno–literarnih natječaja. Raspisala ih je Hrvatska vatrogasna zajednica sa svrhom popularizacije vatrogastva među mladima te podizanja svijesti u zaštiti od požara.

Petra Šikić učenica 4.b iz kutinske OŠ Zvonimira Franka pobjednica je u kategoriji od I. do VIII. razreda osnovnih škola literarnog natječaja s radom „Vatrogasci“. Pobjeda joj je donijela i poklon paket s mobitelom.

Na natječaj se prijavilo 11 osnovnih škola iz 6 županijskih vatrogasnih zajednica sa 67 literarnih dječjih radova. Činu proglašenja bila je nazočna Petrina učiteljica i mentorica Vesna Košak, članica DVD-a Kutina-grad. Među prvima mladoj autorici čestitali su također i nazočni tom trenutku - Željko Rožić, zapovjednik DVD-a Kutina-grad, i njezini ponosni roditelji.

O iznimnoj svečanosti govori i podatak da su na njoj uz visoke dužnosnike, među kojima je bio predsjednik HVZ-a Ante Sanader i glavni vatrogasni zapovjednik Republike Hrvatske Slavko Tucaković, predsjednik Vatrogasne zajednice Krapinsko-zagorske županije Stjepan Skuliber, predsjednik Općinskog vijeća Općine Marija Bistrica Teodor Švaljek, župan KZŽ Željko Kolar, izaslanik Ministarstva obrane, brigadni general Krešo Tuškan, izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora saborski zastupnik Žarko Tušek te izaslanik predsjednika Vlade Republike Hrvatske, ministar unutarnjih poslova Davor Božinović, dodijeljena priznanja za Najpohvat u 2018. godini te povelje i plakete za životno djelo koje nose ime prvih hrvatskih vatrogasaca Đure Deželića i Mirka Kolarića.

Iskrene čestitke našoj učenici Petri Šikić želi cijela njezina škola!

Vatrogasci

Vatrogasci su ljudi koji pomažu svima nama, u svako doba dana i noći. Pomažu unesrećenima gdje god se nalaze.

Oni svoj život riskiraju pomažući drugima u prometnim nesrećama, požarima i svemu drugome, gdje je njihova pomoć potrebna. Oni su hrabri i dobri ljudi, koji su spremni svoj život dati da bi pomogli i spasili svakoga od nas. Oni su naši heroji – to su naši vatrogasci. Kad si u opasnosti od požara ili bilo čemu sličnom, nazovi 193 i hrabri vatrogasci će ti pružiti pomoć. Oni su naši junaci, hrabrost, veliko srce imaju za svakoga od nas. Oni su naš ponos!

Hvala vam na svemu što činite za nas!

Petra Šikić, 4.b OŠ Zvonimira Franka

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 5. 2019.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »