05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

Međunarodni natječaj

Hana Pendeš i Luka Lončar (4.b) na 8. međunarodnom likovnom natječaju SPREHODI POD MORJEM / ŠETNJE POD MOREM

U rujnu 2018. učenici 4.b Hana Pendeš i Luka Ločar sa svojom učiteljicom Vesnom Košak uključili su se u 8. međunarodni likovni natječaj za osnovne škole na temu Šetnje pod morem. Na natječaj se odazvalo 1311 učenika iz sedam zemalja: Francuske, Albanije, Makedonije, Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te Crne Gore.  Međunarodni festival podvodnog filma »Sprehodi pod morjem« nastao je 2009. godine sa željom da se široj javnosti predstavi ljepota koje skriva morska površina. Organizatori ovog natječaja su Plavalni klub Slovenske Konjice i mjesto Slovenske Konjice.

Učenici 4.b rado su se odazvali na ovaj likovni natječaj te svojim talentom pokazali ljepotu našeg Jadranskog mora. Za uloženi trud, zajedno sa svojom mentoricom Vesnom Košak, dobili su prigodne zahvalnice.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 5. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »