25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

Kutinska matematička liga

Natjecanje Kutinska matematička liga održalo se po prvi put ove školske godine. Natjecanje je pokrenuo Centar izvrsnosti Kutina. Natjecali su se učenici osnovnih škola tijekom školske godine 2018. /2019. u pet kola. Svako kolo održalo se u jednoj gradskoj osnovnoj školi ovim redoslijedom:

1.     kolo - OŠ Stjepana Kefelje, 5.12. 2018.

2.     kolo - OŠ Mate Lovraka, 13. 2. 2019.

3.     kolo – OŠ Zvonimira Franka, 13. 3. 2019.

4.     kolo – OŠ Vladimira Vidrića, 10.4. 2019.

5.     kolo – OŠ Banova Jaruga, 8.5. 2019.

Natjecanje je bilo organizirano u sedam dobnih skupina od drugog do osmog razreda. Bilo je prijavljeno čak tristotinjak natjecatelja. Nositelji organizacije Kutinske matetematičke lige bili su učitelji Matematike iz svih pet osnovnih škola koje su se natjecale. Veliku podršku imali su Grada Kutine.

Peto kolo Lige održalo se u OŠ Banova Jaruga. U tom završnom kolu natjecalo se samo 50% najbolje rangiranih nakon četiri održana kola. Nakon prva četiri kola natjecateljima se oduzeo najslabiji rezultat, a zbrojili su se bodovi iz tri najbolja kola. Na taj način se došlo do konačnog poretka.

U prva četiri kola sudjelovao je šezdeset jedan učenik iz naše škole, i to:

2. razred – 7 učenika

3. razred – 12 učenika

4. razred – 15 učenika

5. razred – 8 učenika

6. razred – 9 učenika

7. razred – 10 učenika

U peto, završno kolo, ušla su trideset tri učenika i to:

2. razred – 5 učenika

3. razred – 9 učenika

4. razred – 5 učenika

5. razred – 3 učenika

6. razred – 6 učenika

7. razred – 5 učenika

Pohvaljuju se svi učenici koji su se natjecali, a posebno finalisti. Najuspješniji učenici dobit će nagrade 11. lipnja 2019. u Pučkom otvorenom učilištu Kutina.

Najuspješnijih 40% finalista po kategorijama su:

2. razred

Ena Križanec (2.a), 1. mjesto

Vjekoslav Ikić (2.a), 12. mjesto

3. razred

Tia Križanec (3.a), 1. mjesto

Lovro Fabek (3.b), 6. mjesto

Matej Ramljak (3.b), 10. mjesto

Filipa Knežević (3.b), 12. mjesto

4. razred

Petar Pranjić (4.a), 1. mjesto

Olga Pelin (4.a), 6. mjesto

Laura Nikšić (4.a), 7. mjesto

5.  razred

Ira Velebit (5.b), 6. mjesto

Marija Ramljak (5.b), 7. mjesto

6.     razred

Iva Crnić (6.a), 5. mjesto

Ivana Felja (6.b), 6. mjesto

Lucija Krstanović (6.c), 8.mjesto

Svim učenicima i njihovim mentorima čestitamo na postignutim rezultatima, a dogodine nadamo se još i boljima.

Tara Bibić, 7.a

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 17. 5. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »