25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

23.02.2021. 17:02
INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma na medjugradskoj vezi Zagreb – Sisak, koji ce se odvijati u petak 26.2.2021 od 00:30 do 03:00 sati. ... The post INFO Najava radova – Sisak – 26.2.2021 u 00:30 appeared first on CARNET .

22.02.2021. 09:02
CARNET kreće s novim nizom edukacija
CARNET započinje novi niz webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele steći ili unaprijediti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju ili po kombiniranom ... The post CARNET kreće s novim nizom edukacija appeared first on CARNET .

19.02.2021. 12:41
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Europskom komisijom organizira mrežni događaj pod nazivom ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj" koji će se ... The post Projekt e-Škole kao primjer dobre prakse na konferenciji ,,Kohezijska politika i ulaganja u digitalno obrazovanje: iskustvo e-Škola u Hrvatskoj” appeared first on CARNET .

17.02.2021. 15:50
STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola?
Mislite li da vaša škola ima jasno određen STEM plan i strategiju? Smatrate li svoju školu kompetentnom STEM školom? Pozivamo vas da odgovore na ova pitanja potražite kroz sudjelovanje na ... The post STEM School Label - Kako da moja škola postane STEM škola? appeared first on CARNET .

Mladi biolozi

Dana 20. prosinca u popodnevnim satima Mladi biolozi posjetili su, povodom nadolazećeg Božića, Obiteljski dom Beatus. Razveselili su štićenike doma pjesmom i darovima koje su sami izradili. Moramo istaknuti gospođu u 97. godini života koja je još uvijek turbo aktivna, štrika i hekla, što je nama itekako zanimljivo. Odala nam je tajnu tako dobrih i vitalnih godina, ali ju čuvamo za sebe. Svi smo bili ispunjeni emocijama, kako kažu moje djevojke: „pekmezaste smo na mamu J“. Neka ste „pekmezaste“, pokazali ste kako ne treba mnogo, kako ne treba materijalno da bismo nekoga razveselili. Osjećaj zadovoljstva kada svoje vrijeme darujete drugima znak je da u vama čuči maleni volonter.

Hvala vam na tome. smiley

Marina Malnar

Slike pogledajte ovdje: Obiteljski dom Beatus

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 22. 12. 2019.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Veljača 2021 »