03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

02.03.2021. 11:02
INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021.
Postovani, U petak, 5. ozujka 2021., u vremenu izmedju 00:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Najava radova – HT – Splitsko-dalmatinska zupanija 5.3.2021. appeared first on CARNET .

01.03.2021. 08:13
Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr
Početak ožujka učenicima osnovnih i srednjih škola, kao i njihovim nastavnicima i roditeljima donosi i neke novosti. Nakon deset godina postojanja dva CARNET-ova portala - Portal škole.hr  i e-lektire, dobili ... The post Redizajnirani CARNET-ovi portali e-lektire i škole.hr appeared first on CARNET .

26.02.2021. 14:51
Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja
U četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks - Izgled i struktura tečaja". Drugi po redu ... The post Webinar: Loomen tips  tricks - Izgled i struktura tečaja appeared first on CARNET .

25.02.2021. 13:21
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Mrežna komponenta će osigurati 100 Gbit/s veze podatkovnih centara HR-ZOO, a ... The post Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO appeared first on CARNET .

Likovni natječaj

„Volim mlijeko!“

Učenici 1. b razreda naše škole sa svojom učiteljicom Vesnom Košak sudjelovali su u kreativno-likovnom natječaju „Volim mlijeko!“. Naime, povodom obilježavanja Svjetskog dana školskog mlijeka, DUKAT mliječna industrija d.d. osmu godinu zaredom raspisala je kreativno-likovni natječaj. Učenici su svoje likovne radove nacrtali na traženu temu i svi su učenici dobili priznanje za kreativnost, a ujedno su utvrdili da je mlijeko zdrava prehrambena namirnica. Temom kreativnog likovnog natječaja "Obroci s mlijekom trebaju biti navika zdrava, ali i zabava prava!“ željela se skrenuti pažnja djece i odraslih kako pravilna i uravnotežena prehrana ujedno može biti i zabavna, jednako kao i zajednički trenuci provedeni oko stola. Ciljevi natječaja su: skretanje pozornosti učenika i njihovih roditelja na važnost svakodnevnog doručka za pravilnu i uravnoteženu prehranu te rast i razvoj djece školskog uzrasta, poticanje obitelji nausvajanje navika zajedničkih obroka koji pridonose boljoj međusobnoj komunikaciji i odnosima između djece i roditelja i poticanje kreativnosti te likovnog izražavanja i stvaralaštva.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 17. 2. 2020.

Jelovnik za ozujak 2021..pdf

« Ožujak 2021 »