Izvještaj o istraživanju

Istraživanje "Korištenje mobitela u školi" provedeno među učenicima/ama, roditeljima i učiteljima/icama OŠ Zvonimira Franka u školskoj godini 2020./2021.

12.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – Zadarska zupanija 15.04.2021. od 16:00-17:00h
Postovani, U cetvrtak, 21. travnja 2021.g., pruzatelj usluga Odasiljaci i veze d.o.o. u suradnji sa CARNET-om izvrsiti ce nadogradnju medjugradske veze uslijed cega ce, u najavljenom intervalu, doci do 15 ... The post INFO Najava radova – Zadarska zupanija 15.04.2021. od 16:00-17:00h appeared first on CARNET .

08.04.2021. 12:21
Nabava usluge izrade, organizacije i provedbe online oblika obrazovanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge online oblika obrazovanja. Cilj predmeta nabave je izrada online obrazovnih sadržaja te organizacija i provedba online obrazovanja odgojno-obrazovnih ... The post Nabava usluge izrade, organizacije i provedbe online oblika obrazovanja appeared first on CARNET .

02.04.2021. 10:32
Webinar: "Loomen – Praćenje napretka"
U četvrtak, 15. travnja 2021. godine s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen – Praćenje napretka". Peti u nizu webinara o Loomenu namijenjen je naprednijim ... The post Webinar: "Loomen – Praćenje napretka" appeared first on CARNET .

01.04.2021. 13:10
Besplatna online edukacija za žene u sklopu projekta Work in tech
Žene su vrijedan resurs u IT sektoru, a Vi ste žena koja želi steći vještine i znanja potrebne za početak ili napredovanje u IT karijeri? Željni ste znanja koja bi ... The post Besplatna online edukacija za žene u sklopu projekta Work in tech appeared first on CARNET .

29.03.2021. 15:46
Najavljujemo ovogodišnji Znanstveni piknik
Ove godine održat će se jubilarno deseto izdanje Znanstvenog piknika – događanja kojemu je glavni cilj popularizirati znanost među širom populacijom s posebnim fokusom na učenike. Znanstveni piknik organizirat će ... The post Najavljujemo ovogodišnji Znanstveni piknik appeared first on CARNET .

Natjecanje

Dobri rezultati sa Županijskog natjecanja mladih tehničara

63. županijsko natjecanje mladih tehničara održalo se 5. ožujka 2021. u OŠ "Braća Bobetko" u Sisku uz pridržavanje epidemioloških mjera. Poziv na natjecanje dobili su ovi učenici: Katja Somođi (5. a), Marko Čović (6. a), Antonio Kolobara (6. a) i Marija Ramljak (7. b). Nakon provedene provjere znanja testom učenici su trebali izraditi praktičan rad i obraniti ga. Prvo mjesto na Županijskom natjecanju osvojio je Marko Čović u području modelarstva uporabnih tehničkih tvorevina. Treće mjesto osvojile su Katja Somođi u području maketarstva i modelarstva i Marija Ramljak u području fotografije, a 8. mjesto osvojio je Antonio Kolobara u području graditeljstva. Županijski prvaci imaju poziv na Državno natjecanje koje će se održati u Primoštenu ako to dozvoli epidemiološka situacija. Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica tehničke kulture Irena Tošić.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 8. 3. 2021.

Jelovnik za travanj 2021..pdf

« Travanj 2021 »