15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

31.12.2020. 11:50
Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a appeared first on CARNET .

30.12.2020. 14:18
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. CARNET nabavom usluge znanstvenog ... The post Nabava usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju appeared first on CARNET .

Zahvala vrtlarstvu

Zagledaj se duboko, duboko u prirodu,
i tada ćeš sve bolje razumjeti.

Albert Einstein

Zahvaljujemo se obitelji Bagić na doniranim sadnicama cvijeća. Okoliš naše škole je sada ljepši učenicima, djelatnicima i posjetiteljima škole. Hvala!

objavio: Suzana Vuković   datum: 25. 11. 2016.

Jelovnik za sijecanj 2021..pdf

« Siječanj 2021 »