Osnovna škola Zvonimira Franka Kutina

« Listopad 2017 »

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.

26.09.2017. 12:41
5. webinar o primjerima dobre prakse: korištenje tehnologije za kvalitetnije poučavanje matematike
Koliko se dosad promijenio pristup u poučavanju matematike? Koliko koristimo blagodati tehnologije u nastavi? U kojem smjeru bi se te promjene trebale odvijati? Ovo su samo neka od pitanja s jučerašnjeg webinara „Matematika u školi – matematika u životu“ čiji je organizator Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

25.09.2017. 14:29
CARNet pokrenuo novu uslugu - sys.monitor
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet pokrenula je novu uslugu pod nazivom sys.monitor namijenjenu imenovanim CARNet sistem inženjerima.

Policija i Sveti Nikola u maloj školi
Autor: Suzana Vuković, 9. 12. 2016.

Učenike od 1.do 4.r (njih 13) PŠ Gojlo posjetio je Sveti Nikola i Krampus. Zbog neočekivanog posjeta i prebogatih darova učenici nisu mogli sakriti svoju radost i oduševljenje.

Cijelu akciju osmislila je gospođa Suzana Vukelić,a svojim dobrovoljnim prilozima pomogli su i policijski službenici Postaje temeljne policije i Postaje prometne policije Kutina.
Još jednom veliko hvala gospođi Suzani,svim policijskim službenicima kao i Sv. Nikoli i Krampusu iz Fašničke udruge Kobre za ovaj poseban događaj u našoj školi kojeg će djeca dugo pamtiti.

Tekst: Mirjana Herjavec

Fotografije: preuzete s www.kutina.hr