19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

DAN EKOŠKOLE

U petak, 2. lipnja održana je svečanost povodom obilježavanja Dana Osnovne škole Zvonimira Franka, Kutina. Svečanosti su prisustvovali učenici i djelatnici, učitelji-umirovljenici, ravnatelji osnovnih škola, predstavnici gradskih institucija, brojni roditelji, bake i djedovi. Prepun hol Matične škole zračio je radošću i pozitivnom energijom. U danima prije svečane priredbe održana su sportska natjecanja i izložba učeničkih radova.

Na svečanosti su predstavljena ponajbolja dramska, recitatorska, plesna i pjevačka ostvarenja učenika i njihovih voditelja, a pri samom završetku svečanosti podignuta je zastava Ekoškole. Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina je nakon 15 godina kontinuiranog provođenja programa Međunarodne Ekoškole stekla dijamantni status. Veoma smo ponosni na Program Ekoškola koji jasno određuje i usmjerava način na koji se nastavni sadržaji o zaštiti okoliša, koji su dio redovnog nastavnog plana i programa, primjenjuju u svakodnevnom životu škole. Na taj način Škola  pomaže učenicima shvatiti kolika je važnost zaštite okoliša. Na važnost Ekoškola ukazao je i dr. Ante Kutle u svom obraćanju učenicima, učiteljima i gostima. Nazočnima su uputili čestitku gradonačelnik Andrija Rudić i ravnatelj Škole prof. Dario Duda.

Naša Škola svake godine bilježi brojne uspjehe u natjecanjima iz nastavnih predmeta i sportova, a ponosi se i realiziranim projektima. Djelić svega navedeno je na Danu škole. Svečanu priredbu dodatno su uljepšali mali folkoloraši KUD-a Ilova i njihova voditeljica prof. Aleksandra Savić Nikitović. Sretno svima i puno uspjeha u radu!

Više fotografija: LINK

pozivnica.pdf (584.88 KB)

objavio: Suzana Vuković   datum: 5. 6. 2017.

sk kalendar 18-19.jpg

« Rujan 2018 »