04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima učenika razredne nastave

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA O ORGANIZACIJI RADA

I POČETKU NASTAVE OD 25.5.2020.

Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina

21.5.2020.

Poštovani roditelji učenika razredne nastave,

od ponedjeljka, 25.5.2020. godine škola je otvorena za sve učenike razredne nastave bez obaveze dostave izjave roditelja o svom radnom statusu.

Nastava u matičnoj školi bit će organizirana stalno u jutarnjoj smjeni uz poštivanje svih mjera sigurnosti.

Nastava u PŠ Gojlo također će se odvijati stalno u jutro.

U PŠ Ilova nastava će biti organizirana u dvije smjene, kao i do sada, s tim da će  A smjena u ponedjeljak krenuti u jutro (kombinirani RO 1. i 3. razreda i čisti RO 2. razreda), a smjena B popodne (čisti RO 4. razreda). Izmjena smjena će biti svaka dva tjedna.

Učenici Posebnog odjela pohađaju nastavu u jutarnjoj smjeni, kao i do sada.

Nastava će trajati u prosjeku 4 školska sata.

Učenici mogu dolaziti samostalno ili uz pratnju roditelja, s tim da roditelji ne ulaze u prostor škole.

Za učenike putnike će biti od PONEDJELJKA organiziran prijevoz.

Prehrana učenika će biti organizirana čim se utvrdi broj učenika koji su zainteresirani za prehranu.  Preporuka je da djeca u prvim danima nose obrok od kuće.

Produženi boravak učenika će biti organiziran ako će biti zainteresiranih učenika, odnosno roditelja.

Za učenike koji neće doći na nastavu u školu u ponedjeljak, iz bilo kojeg razloga,  i dalje ostaje mogućnost praćenja nastave na daljinu, zajedno sa svojim učiteljicama.  Preporuka je da na nastavu u školu dođe što veći broj učenika. Ne preporučuje se dolazak onih učenika koji  imaju znakove bilo kakve zarazne bolesti ili ukoliko imaju povišenu tjelesnu temperaturu. Roditelji imaju obavezu izmjeriti temperaturu djetetu svaki dan prije polaska u školu.  Učenici se mogu i naknadno uključivati u svoje razredne odjele.

Roditelje molim da se detaljno upoznaju s Preporukama za organizaciju rada u razrednoj nastavi i uputama za vrednovanje i ocjenjivanje od 25. svibnja 2020. i Provedbenim planom otvaranja škole za djecu koja će dolaziti na nastavu 25. svibnja 2020., a koje se nalaze na mrežnoj stranici škole.

Ravnatelj:

Dario Duda, prof.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 21. 5. 2020.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »