04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

04.12.2020. 14:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija appeared first on CARNET .

04.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020.
Postovani, U utorak, 8. prosinca 2020. izmedju 00:00 i 02:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Brodsko-posavske zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Brodsko-posavska zupanija – 08.12.2020. appeared first on CARNET .

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima i učenicima - početak nastave

Poštovani roditelji i učenici, u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine počinje nova 2020./2021. školska godina.

Škola će raditi u dvije smjene. Smjena A će počinjati u 8,15 sati, a smjena B u 13,00 sati.

Učenici prvog nastavnog dana nose papuče i svoje torbe zbog preuzimanja novih udžbenika.

Svaki razredni odjel boravit će stalno u jednoj prostoriji odnosno učionici.

Zbog trenutne epidemiološke situacije učenici će u školu ulaziti na glavni i sporedni (desni) ulaz.

Učenici razredne nastave ulazit će na glavni ulaz, a učenici predmetne nastave na sporedni (desni) ulaz, prema utvrđenom rasporedu ulazaka u školu.

Sve detaljne obavijesti učenici će prvog dana nastave dobiti od svojih razrednika.

Prilikom ulaska u školu i za vrijeme odlaska do svojih učionica, učenici su dužni nositi masku.

Za vrijeme izvođenja nastave u učionicama, učenici nisu dužni nositi masku (za učenike predmetne nastave osiguran je propisani razmak).

PRVI DAN NASTAVE:

Prvi dan će svi učenici razredne nastave pohađati u poslijepodnevnoj smjeni s početkom u 12,45 sati i trajat će 3 nastavna sata. Autobus za učenike putnike ide u 15,25 sati.

Učenici predmetne nastave od 5. do 8. razreda nastavu će pohađati u jutarnjoj smjeni s početkom u 8,15 sati i trajat će 4 nastavna sata. Učenici putnici odlaze u 11,50 sati.

Za učenike Područne škole Ilova i Područne škole Gojlo nastava počinje u 8,15 sati i također traje 3 nastavna sata.

PRIJEM PRVOŠKOLACA

Zbog trenutne epidemiološke situacije, prijem đaka prvašića će se održati na krugu ispred škole, u 13 sati. Molimo da s djetetom u pratnji bude samo jedan roditelj. Nakon što učiteljice prozovu svoje učenike otići će zajedno na kratko druženje u svoje učionice. Roditelji ne ulaze u prostor škole. Sve detaljne upute i obavijesti roditelji će dobiti prvi dan od učiteljica.

Svim prvoškolcima, ostalim učenicima i roditeljima želimo uspješan i radostan početak nove školske godine.

Napomena: Upute OŠ Zvonimira Franka, Kutina o sprečavanju i suzbijanju epidemije COVID-19 u školskoj godini 2020./2021. bit će uskoro objavljene na mrežnoj stranici škole.

Ravnatelj:

Dario Duda, prof.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 2. 9. 2020.

Jelovnik za prosinac.pdf

« Prosinac 2020 »